O`Torvald в КНУ

   Вечір 11 жовтня для студентів університету став особливим. До них завітав лідер популярного українського рок-гурту О’Torvald – Євген Галич.

img_1229

   О’Torvald – це 5 українських рокерів, які за 11 років пройшли шлях від маловідомого полтавського гурту до музичного бенду, який записав 6 платівок та став відомим на всю Україну. Студенти отримали чудову нагоду поспілкуватись з рок-музикантом у неформальній обстановці. Женя з радістю відповідав на всі запитання публіки. Відразу завоювавши прихильність, соліст з неабияким задоволенням розповідав про своє зіркове життя.

img_1222

   Ми слухали розповідь про альбом «Наші люди всюди», реліз якого відбувся 1 вересня. За словами Євгена, цей альбом-експеримент дався групі нелегко, бо ніхто із учасників ніколи не грав такої музики. Якщо бути відвертим, то найважчим завдання музиканта є процес називання альбому і правильного добору пісень у ньому. А надихають його у цій справі події з власного життя, але найголовнішими музами виступають любляча дружина Валерія і донечка Єва, яка, за словами тата, може іти його слідами. Однак цей вибір залишається за нею: «Зараз Єва захоплюється танцями, який шлях вона обере далі – я не знаю».

img_1226

  Яку ж музику слухав і слухає Женя? Його музичні вподобання були дуже різноманітними: від Тото Кутуньйо, Іванушки Інтернешенал і до легендарних Queen. Якщо говорити про сучасність, то Женя переконаний, що основним завданням молодих музикантів стане руйнування пострадянського музичного простору. Таким виконавцям як ОNUKA, DORN, MONATIK, на думку Галича, це під силу.

img_1216

  Відомий соліст гурту О’Torvald ще і як актор. Він знімався у фільмі «Правила боя», прем’єра якого відбудеться 24 листопада, а також у молодіжному серіалі «Київ вдень та вночі» (саундтрек до серіалу створений саме цим рок-гуртом). Найбільшим успіхом музикантів став, як на мене, спільний концерт із «Океаном Ельзи» і «Бумбоксом».

img_1228

   На прохання глядачів Женя зіграв пісню «Мовчи». Всі були шалено раді такому сюрпризу. А далі була найприємніша частина зіркового життя: фото, фото, фото, селфі, автографи…

   О’Torvald – це гурт-відкриття, і шевченківці завжди раді вітати таких талановитих гостей «днем и ночью».

Автор: Міша Пилипчук

Редактор: Катерина Довгаль

Фотограф: Анастасія Кравченко

Comments are closed.