Поліклініка: бути чи не бути

  • Грудень 8th, 2017
  • Всі
  • 0 Comments
  • Dovhal Kateryna

Останнім часом було багато скарг із приводу того, що персонал поліклініки відмовлявся обслуговувати студентів, аргументуючи це тим, що поліклініка закривається. Однак маємо спростувати цю інформацію: поліклініку не закривають і не переносять. Вона працює та залишається на Ломоносова, 38, але на нас чекають позитивні зміни.

У зв’язку з відкриттям медичних спеціальностей Університет має бути забезпеченим клінічною базою. Раніше наша поліклініка, її персонал та 1/3 матеріальної бази підпорядковувалися Київській міській студентській поліклініці, однак приміщення та 2/3 обладнання належали Університету. Відтепер все буде підпорядковане Університету.

Що це нам дає? По-перше, Університету матиме прямий контроль над персоналом.  Як наслідок, із початку року штат працівників буле оновлено. По-друге, наразі згідно з наказом ректора проводиться інвентаризація та оцінка стану майна лікарні.

Університет придбає нове діагностичне обладнання: 

  • старий флюорографічний апарат, який зараз є зламаним та який неможливо відремонтувати, буде замінено на новий рентген апарат;
  • буде встановлено апарат для УЗД;
  • оновлюють лабораторну базу, що дозволить робити нові види аналізів;
  • відтепер у поліклініці буде колоноскоп та гастроскоп.

 

НАДАННЯ ПОСЛУГ: ЩО НОВОГО З’ЯВИТЬСЯ

Університет отримав ліцензію на медичну практику, що дозволяє йому проводити функціональну діагностику, лабораторні дослідження, терапію і надавати психіатричні, стоматологічні та дієтологічні послуги. Все це буде здійснено з метою покращення обслуговування студентів.

 

ЧИ ОБСЛУГОВУЮТЬ ЗАРАЗ СТУДЕНТІВ?

До 31.12.2017 поліклініка функціонуватиме у старому режимі. Вам не мають права відмовити в обслуговуванні. У випадку, якщо вам не надали належної медичної допомоги, – звертайтеся до головного лікаря. Не надали відповідь? Пишіть нам ➡️ @spu_knu_bot (https://t.me/spu_knu)

 

ЧИ ПРАЦЮВАТИМЕ ПОЛІКЛІНІКА ВЗИМКУ?

У січні-лютому відбуватиметься переформатування поліклініки, протягом якого буде замінено обладнання та оновлено штат працівників. Університет намагатиметься зробити так, щоб поліклініка була відкрита у цей період. Однак, у разі виникнення труднощів чи проблем, ймовірно, на нетривалий період студенти будуть обслуговуватися у Київській міській студентській поліклініці (студполіклініка в КПІ), про що буде неодмінно повідомлено на наших інформаційних ресурсах.

 

Тисни на іконку Telegram, Facebook та Instagram, щоб підписатися на наші ресурси та не пропутити важливу та перевірену інформацію. З повагою до кожного студента, Твій Студпарламент.

Comments are closed.