Поселення до гуртожитків КНУ 2018

Найважливіша інформація щодо студентських гуртожитків КНУ та процедури поселення у 2018 році.

Хто може проживати в гуртожитках?

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які не є мешканцями м. Києва. Важливо зазначити, що кількість місць у гуртожитках обмежена. Перелік категорій осіб, які мають право першочергового поселення до гуртожитків Університету.

Як подати заявку на поселення до гуртожитку?

На кожному факультеті (інституті) працює Комісія з поселення, до якої необхідно звернутися одразу після подачі оригіналів документів на зарахування. Саме там ви матимете змогу заповнити анкету, яку надасть комісія.

Що робить комісія з поселення?

Комісія збирає та опрацьовує анкети (заявки на поселення) та необхідну контактну інформацію, консультує, формує чергу та списки на поселення, які будуть оприлюднені на офіційних ресурсах 22 серпня.

Покроковий алгоритм поселення до гуртожитку:

 1. Подати оригінали документів на зарахування.
 2. Одразу ж звернутися до комісії з поселення факультету (інституту), до якого ви вступили.
 3. Заповнити всі необхідні анкети, надані комісією, надати копію документу, що підтверджує пільги для першочергового поселення (за наявності таких), копію паспорта/картки ID та довідки до неї, копію ідентифікаційного коду,  три фотокартки, заповнену заяву на поселення.
 4. 22 серпня перевірити оприлюднені списки на поселення.
 5. За наявності прізвища в оприлюднених списках на поселення пакувати валізи з речами, брати повний пакет документів (про документи в наступному пункті) та в кінці серпня (27-31 серпня) поселятися до гуртожитку.

Які документи необхідні для поселення?

 1. Копія документів, що підтверджують право першочергового поселення (пільги) – за наявності. Обов’язково мати при собі під час заповнення анкети на поселення.
 2. Заява для поселення.
 3. Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або копія ID картки та додатку до неї (копія витягу, оригінал довідки з місцем реєстрації).
 4. Копія ідентифікаційного коду.
 5. Оригінал довідки про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому.
 6. Фотокартки 3 x 4 — 6 шт.
 7. Конверт 11 x 16 (без марки).
 8. Договір на проживання та додаток до нього в двох екземплярах.

*пункти 7-8 знадобляться для оформлення в кінці серпня, комісія з поселення ці документи не збиратиме.

*із 1 по 15 серпня безпосереднє заселення до гуртожитків не відбуватиметься, тому брати речі не потрібно.

 

Інші важливі деталі поселення

 1. Можливості вибирати кімнату чи гуртожиток немає (тобто подивитися наявні пусти кімнати та вибрати також не можна). А от пройтися студмістечком, оглянути територію навколо, поспілкуватися з консультантами про гуртожиток – можна. Умови проживання в усіх майже однакові.
 2. На жаль, кількість місць обмежена, тому комісією з поселення складаються списки (черга) на поселення, що формуються за певними критеріями. Детальніше можна буде дізнатися вже безпосередньо в комісії чи консультантів.
 3. Перевірте список пільг для першочергового поселення. За наявності обов’язково вкажіть в анкетах, які заповнюватимите з комісією.
 4. Проходити повний медичний огляд не потрібно. Вам знадобиться довідка про флюроографічний огляд, тому його краще зробити в рідному місті завчасно.
 5. Запитати онлайн про особливості побуту в гуртожитках можна в Telegram бесідах, де є консультанти, чи в самих консультантів. Списки за цим посиланням.
 6. Важливі інформаційні ресурси:

 

Comments are closed.