Public Speech : від А до Успіху

Ay-up! KNU Speech Club розпочинає новий сезон зустрічей та пропонує 9 секретів успішного виступу від справжніх Xzibitів із прокачки твоєї англійської – Олега Павлюка, студента ІМВ, та Фаріда Сафарова , викладача КНУ. Штурм трибуни розпочинається!

1. Motivation.
Усі Черчілі, Кемерони та Мей колись починали з маленьких кроків до великої ораторської мрії. Твій перший step – поставити мету і сміливо крокувати до неї. І головне – не забудь про натхнення. Хочеш навчитися перекладати японську англійською, без подиву попросити офіціанта Білла принести bill чи довести Дональду Трампу своє право на green card – будь по-справжньому мотивованим!

2. The Perfect Speech is about an Idea.
Кожен виступ повинен бути заряджений твоєю ідеєю. Знайди щось по-справжньому своє та унікальне. Не обов’язково слідкувати за логікою, just follow your heart. Це допоможе знайти потрібні слова на сцені та не допустити можливий fail. Але будь уважним до того, що вражаючих ідей багато бути не повинно. Less is more. Ідейний Ілон Маск біля трибуни –final countdown для аудиторії.

3. Perfectly Prepared Information.
Якщо з ідеями no problems, то варто звернутися до фактів. Чудовий мікс власних вражень та залізних аргументів зробить твій виступ впливовим і вартим уваги. Знайди певні quotes великих особистостей, історичні, політичні та культурні Telegram & Instagram канали іноземною ( посилання на Speech Club) Відключився brain – спирайся на «as someone told», навіть якщо він Толян, а не Толд.

4. Overcome Anxiety and Self-Consciousness.
Мовчати і робити вигляд stayin’ alive – не твоє покликання. Ти – man of the genious, який із захопленням проковтнув книгу Карнегі та procrastinated годинами на цікавих ораторських пабліках! Скажи, і тебе почують!

5. Find some Skills.

Ти повинен розвиватися у всіх можливих напрямках. Дам тобі невеличку пораду – спробуй виступати перед аудиторією (справжньою, not imaginary). Твоє завдання – здобути гарний досвід. Насолоджуйся отриманою інформацією, практикуй навички, відзначай поразки разом із лекторами TEDу та мрій колись жваво натискати кнопки на пульті, розповідаючи іншим про свій великий шлях in details. Ораторами не народжуються, ними стають!

6. English is Must-Have.

Важливість англійської у сучасному світі – це не стереотип, а твоя можливість змагатися на одному ринзі поруч із колегами з Оксфордського, Прінстонського та інших університетів, які far and away ні на inch не можуть дорівнювати нашій alma mater. Володій фразами-кліше, доповнюй свій словниковий запас specific words та назавжди відмовся від Bilingual dictionaries, як Google Translator. На жаль, з галицько-буковинським діалектом на міжнародному турнірі можна лише borshch у canteen замовити.

7. Find a Partner.
Ти не один! Приходь, знайомся та знаходь your partners in crime, які мають спільну мету – навчитися виражати свої думки. Знаєш, гарний партнер може не тільки засмутити своїми успіхами, а й to cheer up іноді несподіваними фіаско. Speech Club – це вам не fairy tale!

8. Maybe I, Maybe You.

Ніколи не знаєш, які сюрпризи може подарувати життя. Уяви, що завтра – день X. Дата, яка змусить саме тебе to prevent a disaster, змінивши своєю доповіддю state of mind мільйонів людей. Let’s be майбутніми лідерами millennial покоління!

9. Join us!

Забудь про все, що ти знав до цього, та бери участь у розмовному клубі нашого університету! Сумніваєшся щодо рівня своєї англійської? Друже, у твоєму лексиконі вже є купюра слів із Беном Франкліном та декілька superior порад. Just KNU It! Don’t be a noob!

 

Comments are closed.