Публічне обговорення правок до Положення про ОСС

  • Листопад 23rd, 2017
  • Всі
  • 0 Comments
  • Dovhal Kateryna

 

Цієї суботи, 25.11.2017, о 14:00 у читальній залі гуртожитку №1 Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться публічне обговорення та внесення правок до Положення про ОСС (органи студентського самоврядування). Затвердження правок відбудеться на Конференції студентів Університету (час, місце і порядок денний зазначено за посиланням: http://sp.knu.ua/ksu_28-11-2017/).

Ознайомитися з Положенням про ОСС можна на нашому сайті: http://sp.knu.ua/wp-content/uploads/2017/03/Polozhennya_pro_OSS.pdf. Пропозиції щодо змін у Положенні можна висловити безпосередньо на зборах або надіслати завчасно на поштову скриньку stasgrechka95@gmail.com.

Якщо ви не є делегатом КСУ, але хочете приєднатися до обговорення, звеніться до Голови СПУ Станіслава Гречки (@stanislav_grechka в Telegram або https://www.facebook.com/stanislav.grechka).

Тисни на іконку Telegram, Facebook та Instagram, щоб підписатися на наші ресурси та не пропутити важливу та перевірену інформацію. З повагою до кожного студента, твій Студпарламент.

Comments are closed.