Rock Stage 2018. M&M’s evening — вечір Музики і Молодості

1 червня в клубі Bingo Enterteinment вдруге відбувся студентський фестиваль Rock Stage 2018. Фан-зона концерт-холу вибухнула сплеском емоцій. Згадаймо, як це було.

Перш за все цікаво дізнатися, хто сконструював і запустив двигун цієї музичної події. У гримерці ми підслухали слова Горобцова Миколи — засновника і організатора Rock Stage: “Я створював якраз свій гурт, і мені це настільки подобалось, що я задумався над тим, чому б не дати людям можливість спробувати себе також в амплуа учасника рок-гурту?” Спочатку пройшов кастинг, на який міг прийти будь-хто із охочих і продемонструвати свій талант (йдеться про гру на музичних інструментах або вокал). Там обирались найкращі виконавці, з яких пізніше формувались команди. Кожен гурт мав придумати собі назву, логотип, підібрати репертуар та зняти промо-ролик. Учасники значно виросли за період виснажливих репетицій, адже дехто з них, прийшовши на кастинг, грав тільки на акустичних гітарах. Однак на концерті усі сміливо відривались на електрогітарах.

Готові дізнатись головних учасників події — 5 епатажних студентських рок-гуртів? Вітайте: Brazzerhood, Freaky Paragraphs, Розовый Гринч, Аварійний вихід та Baboon Panorama!
Відкрив концерт гурт-організатор The Elmos Fire. Конкурс складався з трьох етапів. Спочатку усі 5 гуртів грали по 2 пісні. У цей час у глядачів і журі склалося перше враження і певні уявлення про творчість кожного учасника. На жаль, першими мали піти дійсно круті хлопці з Brazzerhood, але такі вже закони.

Після другого етапу судді були більш вибагливими, і змагання покинули вже дві команди: Freaky Paragraphs, які запалили зал піснею “Heathens” з популярного фільму “Загін самогубців”, а також гурт Аварійний вихід, особливість котрих полягала у майстерному виконанні українських пісень. У фіналі за звання переможця Rock Stage 2018 боролися два гурти. Повірте, це була запекла боротьба. Виконавці підкорювали зал потужною енергією, епатажними піснями та неймовірно драйвовою музикою.

Нам вдалося поспілкуватися з учасниками гуртів-фіналістів, і це справжній успіх для нас, адже тепер їх графік складають не “дім-навчання-дім”, а виступ-інтерв’ю. Популярність – вона така 🙂 Але для інформаційного департаменту немає нічого неможливого. Ми спитали Артура Лісного, соло-гітариста гурту Розовый Гринч, як їм вдалося так влучно підібрати матеріал для виконання, що їм підспівував дійсно увесь зал. Артур посміхається: “Головною метою нашого виступу було пробудження в натовпу теплої, драйвової та головне – несподіваної ностальгії. На підбір пісень пішло багато часу. Ми розглянули – без перебільшення – близько сотні варіантів, або навіть і більше. Та, на наше щастя, люди чудово зрозуміли саме те, що ми хотіли донести до них”. Ті, хто не потрапив на Rock Stage, певно, не розуміють, про що йде мова. Друзі, тільки уявіть, у виконанні цієї групи зі сцени лунали “Ранетки” та “Не родись красивой”! Зал захлинався у хвилях ностальгії, співали усі. Це мало вплив і на самих виконавців. Переповнені почуттями, хлопці не могли встояти на ногах, грали на колінах або взагалі лежачі на сцені! “Напевно, головною причиною успіху нашого виступу є те, що ми намагалися отримати максимум насолоди від цього заходу. Якщо оцінювати об’єктивно, у нас були технічні недопрацювання, але завдяки харизмі та самовіддачі ми отримали такий резонанс серед натовпу”, – так хлопець розповів про родзинку свого гурту, що допомогла їм вийти у фінал.

А в чому вбачає причину успіху солістка гурту Baboon Panorama Юлія Овчиннікова: “Ми мали дуже багато репетицій. Збиралися десь 2 рази на тиждень, а останнім часом навіть 3 рази. Ми до рок стейджу взагалі не були знайомі один з одним, і, ймовірно, це зіграло важливу роль. Бо кожен хотів зробити матеріал якнайкращим і не хотів підвести одне одного. У нас була домовленість: “Працюємо на максимум, щоб і максимум задоволення потім отримати на концерті”. Ми дуже кайфували на репетиціях, не сварилися. Також дуже здружилися за цей час, що і вплинуло на те, що ми змогли отримати перемогу на рок стейджі”. Так, вам не почулося, це був маленький спойлер від Юлі, адже переможцем Rock Stage 2018 став гурт  Baboооооon Panoramaааааа!

На переможців чекали привітання від переможниці Rock Stage 2017 — Ніки Євтушенко, а також неймовірні призи. Кожен учасник гурту отримав квиток на Бандерштат 2018. Це музичний фестиваль українського духу, що проходитиме у Луцьку 3-5 серпня. Розовый Гринч, що посів друге місце, отримав у подарунок музичний інвентар, щоб і надалі розвитати свій гурт. А нагородою для абсолютно всіх учасників став цінний досвід, дружні стосунки, емоції та творча аура, що супроводжували конкурсантів увесь вечір.

Що сказати про захід в цілому та атмосферу, що панувала на ньому? Це був справжній молодіжний відрив, організація на високому рівні, емоції на максимумі. Музичні хіти світового масштабу та авторські пісні, старі друзі і нові знайомі, світло та музика — усе це під одним дахом та в один вечір. Наші серця билися в унісон, барабанні удари відтворювали пульс, софіти — блискіт очей. Музика лунала в нас самих, накочувалася хвилями, а на ранок огортала серця теплими спогадами.

P.S. Сподобалися фото і хочеш ще? А може, фотограф вловив момент, коли ти драйвово підспівував? Перевір! Шукай на нашій Фейсбук-сторінці в альбомі:  https://goo.gl/cdY2cH .

Текст: Аліна Майорова

Коректор: Уляна Ліщук