Сміх для людей

Все ще жартуємо, хай йому грець!

Якщо б ви 9 листопада о 19:30 пішли на звуки сміху в студмістечко на ВДНГ, то точно потрапили б у клуб PlanetaHub на «Стендап для людей».

Організований студентами КНУ захід для тих, у кого єдине правило в гуморі — жодних правил. Яскраве світло софітів, гучна музика і стендап-коміки з жартами про свої абсурдні пригоди — і ви ніби опиняєтесь в британському пабі, де й був започаткований цей жанр (чи на одному з найперших виступів Данили Поперечного).

Вільне місце треба було ще пошукати, проте ми одразу влилися в атмосферу смішних казусів у стосунках чи фейспалмових пригод на секонд-хендах. Від одного коміка ми довідалися про шкідливість сексуального утримання. Тепер я по-іншому буду дивитися на друк чеку після покупки. Дівчата, такі нечасті гості стендапу, вражали своєю самоіронією. А від однієї авторки ми довідалися про діалектичні особливості Запоріжжя: там відсутні такі поняття, як жіночність, перспективи, розвиток…

Несподіваним гостем (оскільки це більше індивідуальний жанр) цього тріумфу гумору був дует коміків із Київського університету імені Бориса Грінченка та КПІ, які вкотре підтвердили нашу думку щодо класного почуття гумору в «технарів».

Оскільки перше правило цього клубу шаленої молоді – «жодних правил» , це й була територія жартів на грані фолу, чорного гумору та каламбурів «за триста». Це імпонувало, бо, будьмо відвертими, в житті трапляються ситуації, в яких не обійтись без міцного слівця.

І хоча ми не брали участі в розіграші “#стулмуд для тебе”, єдиною умовою якого було мати при собі квиток, ми отримали купу задоволення. Наприклад, під час музичної паузи від кавер пісні, який, на думку публіки, був кращим за оригінал. Безперечно, це було не ідеально, потрібно розвиватись, але сам факт організації такого заходу говорить про те, що молоді є над чим посміятись. Бо що робити, коли тільки-но встиг розібрати завали, а дедлайни вже дихають в потилицю. Тож давайте гучно крикнемо долі: йди-но… на наступний стендап.

Comments are closed.