#SHEVAдайджест 14-20 Травня

14 Травня

Презентація поетичної збірки Алли Миколаєнко

Де: Інститут філології, ауд 63
Коли: 13:00

“Бедлам”-третя збірка поетки Алли Миколаєнко. Тексти “Бедламу”- це хаотичні зусилля змінити світ, перевернути його з ніг на голову. А сама книга як своєрідна проекція безладу, деструкції, що їх створюємо ми самі.

Наш безлад схожий на лондонську божевільню Бедлам – із платним входом і несамовито жорстоким ставленням до хворих.
Треба тільки з’ясувати врешті-хто ми: відвідувачі чи пацієнти Бедламу?

Кожен вірш у збірці – спроба відзнайти в божевільні бодай залишки розуму й уламки почуттів в ім’я себе самого і свого внутрішнього світу.

Чи вдасться відновити гармонію? Хтозна…

Модератор – Анастасія Пономаренко.

Воркшоп на тему "Digital Marketing від AVON"

Де: Червоний корпус, ауд 204
Коли: 16:00

DIGITAL MARKETING В МІЖНАРОДНІЙ Б’ЮТІ-КОМПАНІЇ

Вже плануєш літо і не знаєш чим себе зайняти? Хочеш проводити свій час весело і корисно? #OSVITDEP пропонує вам воркшоп на тему Dgital Marketing від всесвітньо відомого бренду.

  • Якщо ти впевнено користуєшся інтернетом, цікавишся маркетингом, хотів би працювати з цифровими технологіями (соціальні медіа, мобільний зв’язок, телебачення, інтернет) і не проти вже найближчим часом спробувати свої сили в міжнародній б’юті-компанії, то цей пост саме для тебе!
  • Вже в цей понеділок менеджер із електронної комерції ДП “ЕЙВОН КОСМЕТІКС ЮКРЕЙН” розповість вам про нюанси пошуку роботи в сфері цифрового маркетингу та звичайно ж відповість на ваші запитання.

Тижні факультету комп'ютерних наук і кібернетики

15 Травня

Олімпійський день у студмістечку

Де: Спорткомплекс КНУ
Коли: 16:00

15 травня 2018 року о 16:00 за сприяння Кафедри фізичного виховання та спорту та Відділу по роботі зі студентами вперше відбудеться ’’Олімпійський день у студмістечку’’. На спортмайданчиках Навчально-спортивного комплексу КНУ пройдуть показові виступи та змагання студентів Університету з дев’яти видів спорту: футболу,баскетболу, волейболу, бадмінтону, шахів, важкої атлетики, спортивної та танцювальної аеробіки. Запрошуємо всіх бажаючих студентів, аспірантів та викладачів!

Кінопоказ фільму "Мрійники"

Де: ФРЕКС, галявина біля корпусу
Коли: 20:00

” Yes, I’m drunk. And you’re beautiful. And tomorrow morning, I’ll be sober but you’ll still be beautiful”

Ми дуже хотіли, щоб стрічка нашого прем’єрного кінопоказу була по-справжньому тонкою і чуттєвою. Гадаємо,ніхто не буде сперечатися, що є не так багато речей, які є кращими для юної студентської душі, ніж романтична драма з п’янким, розпалюючим серце ароматом італійсько-французької кінематографічної школи
“Мрійники” – культове кіно з неперевершеною Євою Грін та дивовижним Луї Гаррелєм, чий погляд гіпнотизує і пронизує нутро з першої миті.
“Мрійники” – це цілісний і дуже глибокий фільм, знятий за трьома книгами письменника Гілберта Адера. Картина про молодість, про різницю культур і про те, як людина до цього пристосовується, про вчинки і відповідальності за них, про Францію, , про дух часу, про людей, у решті-решт. 

Режисер Бернардо Бертолуччі присвячує нас у взаємини, побудовані на складному комплексі почуттів, у погляди, жести, міміку і рухи героїв картини. Кожна частка фільму – це посил, кидок почуттів і емоцій.
Освітній департамент СПУ має велику надію, що кожен, хто завітає 15 травня о 20.00 на галявину біля ФРЕКСу ВДНХ, насправді насолодиться цією живою поезією, одою коханню, обрамленою у чорну кіноплівку.

Освітній департамент СПУ має велику надію, що кожен, хто завітає 15 травня о 20.00 на галявину біля ФРЕКСу ВДНХ, насправді насолодиться цією живою поезією, одою коханню, обрамленою у чорну кіноплівку.
P.S кількість крісел-мішків обмежна, радимо взяти про всяк випадок плед

 

Volunteering for the world

Де: Інститут філології, аудиторія буде оголошена пізніше
Коли: 16:00

Завжди цікавився тим, хто такі волонтери і чим вони займаються? Чи можливо тобі хотілося спробувати себе у цій сфері і ти замислюєшся над тим, які можливості відкриває волонтерство?

Тоді приходь на наш захід!
Ми спростуємо хибні уявлення про волонтерську діяльність. Ти дізнаєшся більше про волонтерів та організації, а також побачиш, що така діяльність відкриває багато перспектив: від нових знайомств до подорожей по всьому світу. Ми розкажемо тобі, які можливості волонтерства відкриває AIESEC.

Ти зрозумієш, що волонтерити – це круто! А допоможуть тобі у цьому наші спікери, які поділяться своїм досвідом волонтерства в Україні та закордоном.

Ми чекаємо на тебе 15 травня о 16:00 в Інституті філології КНУ ім. Т. Шевченка (аудиторію повідомимо пізніше)! Обіцяємо, тобі сподобається!

 

Творча зустріч. Поезія Ліни Костенко

Де: Червоний корпус, ауд 433
Коли: 13:00

Травень, напевно, – найбільш поетичний з місяців. 
Усе навколо цвіте, люди усміхнені на вулицях, а в повітрі – передчуття чогось нового і обов’язково доброго. Хіба ж придумаєш кращу пору для поезії великої Ліни Костенко?…

Тож приходь і доповни свою травневу ідилію.

 

Зустріч з Нобелівським лауреатом з фізики Сержем Арошем

Де: Червоний корпус
Коли: 15:00

До КНУ прибуде Нобелівський лауреат з фізики

Французький фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики 2012 року за «створення проривних технологій маніпулювання квантовими системами» Серж Арошзавітає до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

15 травня 2018 року о 15:00 у Головному корпусі КНУ Серж Арош прочитає лекцію на тему: «Жонглюючи атомами та фотонами в коробці».

Цього ж дня о 16:00 науковець зустрінеться зі студентами та вченими КНУ. Спілкування пройде у форматі вільної прес-конференції.

Зустріч організовано в першу чергу для людей, які цікавляться фізикою.

16 Травня

Семінар "Політика мультикультуралізму у Франції наприкінці ХХ - на початку ХХІ століття: нові виклики та перспективи їх розв‘язання"

франция

Де: Червоний корпус, ауд 329 
Коли: 12:00

Запрошуємо на інтерактивний семінар “Політика мультикультуралізму у Франції наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття: нові виклики та перспективи їх розв‘язання”, що буде проводитися в рамках XIІ міжнародної наукової  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “ДНІ НАУКИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – 2018”. 

20 Травня

Благодійний Віденський бал

Де: обідня зала КНУ (Академіка Глушкова 3В)
Коли: 18:00

Віденський бал вже скоро!
20 травня о 18 годині у обідній залі КНУ за адресою пр. Академіка Глушкова 3В розпочнеться магія.
Запрошуємо усіх бажаючих! У програмі вечора танці, майстер-класи, показові виступи, нагородження короля та корелеви балу та святковий фуршет.
Фіксованої ціни немає, лише добровільний внесок – ви можете заплатити рівно стільки, скільки вважаєте за потрібне. Усі зібрані гроші підуть на закупівлю обладнання для творчих майстернь у Вінницький центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Обрій”.
А поки слідкуйте за каналом, адже це ще не всі новини.
З питаннями звертайтесь до організаторів: Катя (@MarchAprilMay), Аліса (@alicean), Анна (@Annchovy7).

Comments are closed.