#СПУдайджест 29 травня -3 Червня

29 Травня

ТУРеччина: як подорожувати та навчатись бюджетно?

Де: Інститут міжнародних відносин, ауд 31
Коли: 14:30

Набридло засмагати літом у бабусі в селі? Хочеш виділитися в інстаграмі новими фоточками з курорту, та не маєш фінансової можливості на нього поїхати?  Чи може ти інколи замислюєшся над тим, щоб змінити все навколо себе та й рванути в іншу країну десь на півроку?

Тоді ми чекаємо саме на тебе!

З нами ти дізнаєшся про подорожі за найменші кошти та лайфхаки від бувалого гіда Павла Шинкаренка.
Представники AIESEC розкриють тобі світ волонтерства як можливості побувати в різних куточках світу майже безкоштовно
І для найдопитливіших будуть представлені можливості стажування на літо і не тільки в Туреччині від Ігоря Щербаня, представника ProStudy International, Energy of Leadership, де ви також і дізнаєтеся в повній мірі про переваги їх працевлаштування.

P.S. А для всебільшого сприйняття особливостей Туреччини, вам буде запропоновано великий вибір національних турецьких смаколиків (рахат-лукум, халва та багато іншого) та справжній чай щойно привезений з Стамбулу.

Вхід: вільний за умови попередньої реєстрації тут.

Лекція від Андрія Зімаріна "Deloitte.Основи кібербезпеки"

Де: ФРЕКС, 3 поверх
Коли: 14:00

Мета нашої наступної зустрічі розглянути поняття кібербезпеки, кіберзагрози та основні шляхи захисту інформації. Наш спікер – Зімарін Андрій, провідний консультант, Ceber Security з компанії Deloitte, опише основні шляхи зниження кіберризику та ознайомить слухачів з методами впровадження безпеки в кіберпросторі.

«Делойт» – це бренд, що об’єднує десятки тисяч висококласних фахівців, які працюють у незалежних фірмах і забезпечують надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування і супутніх послуг.

Запрошуємо і тебе дізнатися основи безпеки в кіберпосторі.

 

30 Травня

Музичний день в Інституті філології

Де: ІФ
Коли: 11:10

Британські вчені радять перед безсонними ночами підготовки до іспитів добре відпочити та зарядитись позитивною енергією. Не знаєш як це зробити? Тоді приходь до нас на Музичний день в ІФі! 
Якщо ж бажаєш отримати від цього Дня максимум(тобто взяти участь у нашій музично-розважальній вікторині), збирай друзів та пиши @coomistrianna. Обіцяємо, нудьгувати вам не доведеться!
*реєстрація на участь триватиме до 28.05 включно.

31 Травня

Лекції в рамках Ukraine Economy Week

Де: ІМВ/ЕФ КНУ
Коли: 9:30/9:40

Цікавитеся економікою та державною політикою? Хочете почути доповіді зірок центробанкінгу та економічної науки на власні вуха? Тоді відкриті лекції спікерів та гостей Щорічної дослідницької конференції “Взаємодія фіскальної та монетарної політики”, організованої Національним банком України разом із Національним банком Польщі, за підтримки Проекту технічної допомоги Канада-МВФ і Київської школи економіки, для вас!

В рамках Ukraine Economy Week Національний банк організував одразу три лекції, які відбудуться вже наступного тижня в четвер 31 травня:

• «Важливість інституційної незалежності центральних банків» Алана Ауербаха, професора економіки та юриспруденції, директора Центру податкової політики та державних фінансів Роберта Бурча Університету Каліфорнії, Берклі, для студентів Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка о 09:30 (вул. Мельникова 36/1, зал Ученої ради). Вхід без попередньої реєстрації.

• «Фіскальна, монетарна та структурна політики: чітко розмежовані або чітко скоординовані?» Єжи Осятинського, члена Ради з монетарної політики Національного банку Польщі, на Економічному факультеті КНУ ім.Т.Шевченка о 09:40 (вул. Васильківська 90А, 203 ауд.). Вхід без попередньої реєстрації.

1 Червня

Rock Stage 2018

Де: Bingo Enterteinment (пр-т Перемоги 112)
Коли: 18:30 


Ви ж пам‘ятаєте, що вже дуже скоро відбудеться фінал Rock Stage 2018?)

Цього року він буде в перший день літа, 01.06.2018, о 18:30 в клубі БІНГО! Гурти, яких ми готуємо, вже майже готові виступити на сцені концерт-холлу та показати, на що вони здатні!

Квитки вже активно продаються, тому встигни купити собі квиток ще за старими цінами.

FAN ZONE – 50 UAH
VIP ZONE – 100/120 UAH

Вже після 18го числа ціни виростуть до 70 UAH та 120/150 UAH відповідно.

Щоб придбати квиток пиши:
@Angel_Angelinaa
@Vita_Vergelets

2 Червня

Змагання з CrossFit-y

Де: ФІТ
Коли: 11:00

Ти сильний, спритний та витривалий? Сподіваємося, що ти вже подав заявку на участь у чемпіонаті з CrossFit-y. Якщо ні, то хучіш заповняй форму

 

Comments are closed.