Stand-up на факультеті кібернетики

Вечір, приглушене світло, десять коміків та дві години гумору – саме у такій атмосфері минув стендап на Факультеті кібернетики минулої п’ятниці. Про жарти і не тільки – далі у статті.  

Вечір розпочався із зачитування репу, що супроводжувався влучними жартами одного з організаторів заходу, згодом мікрофон перейшов до наступних учасників. Багато стендаперів виступали вперше, і помітно хвилювались, проте ніхто з них не зійшов зі сцени без гучних оплесків. Аудиторія виявилася дуже привітною й наполегливо підтримувала коміків. Того вечора не було жодних обмежень. Будь-хто мав змогу жартувати про будь-що й скільки завгодно. Анекдоти про коронавірус, Ржевського – чорний гумор різноманітної тематики лунав зі сцени та заряджав гостей позитивом. Івент завершився виступом двох професійних стендаперів, яких запросили організатори. 

Усі ті, хто того вечора були частиною цього унікального івенту, були сповна заражені непідробними позитивними емоціями. Дякуємо організаторам за унікальний досвід та чекаємо на тебе на наступному стендапі!

Comments are closed.