Student VS Professors: Перший крок до сесії

Вже не перший рік триває запекла інтелектуальна боротьба між студентами та викладачами нашого університету. Минулі роки для представників молодшого покоління видались невдалими, проте результат цьогорічної гри був неочікуваним. Перемогу здобула команда… Хоча, ні, дізнаєтесь про це трохи пізніше.

23-го листопада весь Червоний корпус відчував енергію азарту і завзятості, адже саме там мала відбутись інтелектуальна битва титанів. Безліч зацікавлених хотіли стати свідками цієї події. Хтось прийшов підтримати свою команду-фаворита, а хтось бажав, нарешті, дізнатись, хто ж переможе у цій баталії. У протистоянні зійшлись «Альма-матер» (студенти) та «Профі» (професори). Оскільки у викладачів не вистачало учасників, то організатори вирішили запросити людину із зали. Таким чином команда «Профі» трохи підсилилась «свіжими мізками».

Напружена боротьба тривала годину, за яку відбулося 3 раунди. У першому та другому етапах брали участь всі гравці, а вже в третьому раунді капітани мали довести, що саме вони та їхні команди варті перемоги. Було запропоновано 10 звичайних питань, фото-, відео-, та аудіо- запитання. Звичайно, за останні 3 категорії давалось більше балів, тому саме за них відбувались найактивніші обговорення всередині команд. Паралельно з цим, у «Телеграмі» на каналі Освітнього департаменту, проводився конкурс на найкращий підпис до фотографії. І найкреативніший власник отримав приємні призи.

Але повернемось до гри. Рахунок відкрили студенти, проте це не завадило викладачам відігратись на наступних запитаннях. Чи знали ви кому належить всім відома цитата «Прокидаючись вранці запитай себе: «Що я повинен зробити?». Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив»»? Не можете згадати? А от викладачі змогли дати відповідь – Піфагор! І після першого раунду, із рахунком 9:7 вели «Профі».

Другий раунд, як би не було прикро для студентів, теж залишився за професорами. Хто б міг подумати, але саме вони вгадали річ, що є «найбільшою перешкодою серед усіх зручностей та найбільшою зручністю для усіх перешкод». Так, так, це смартфон. Проте «Альма-матер» наступали команді-опоненту на п’яти. «Збірка оповідань про привидів і українців» («Вечори на хуторі біля Диканьки»), предмет марнославства, з яким вона зображувалась на картинах у європейському живописі (дзеркало) та декілька інших правильних відповідей потрапили до скарбнички студентів.

І тут почалось найцікавіше! Битва капітанів! Саме у 3 раунді були найскладніші питання. Але не це було найважчим: команди не мали змоги підказувати, лише підтримка надавала лідерам сил, щоб боротися за перемогу.

Ось ми і підійшли до того моменту, на який всі чекали! Перемогу здобули… Обидві команди! Закінчили гру нічиєю, адже і «Профі», і «Альма-матер» набрали рівну кількість балів – 21,5. Тому тепер глядачам і прихильникам, як студентів, так і професорів, залишається тільки чекати наступного року, аби дізнатись хто все ж таки найкращий.

Comments are closed.