Національний студентський форум, присвячений 25-річчю студентського самоврядування України

Вчора за підтримки Студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Української асоціації студентів відкрився «Національний студентський форум», присвячений 25-річчю студсамоврядування України. 

22 грудня 1992 року, в Україні відбулися дебютні збори першого в Україні органа  студентського самоврядування. І проводив цю основоположну подію Студентськимй парламент КНУ ім. Т.Шевченка! Саме тому цьогорічний форум розпочався у стінах нашого Університету та поєднав два покоління активістів самоврядування – перший склад СПУ та представників нинішнього студактиву, а це близько 170-ти студентів з 24 областей України. Відкрили форум ректор КНУ Леонід Губерський, директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, голова Студентського парламенту КНУ Станіслав Гречка, президент Української асоціації студентів Лідія Фесенко.

Далі захід продовжився панельною дискусією, протягом якої нинішні лідери студактиву прагнули дізнатись як зберігати конструктивний баланс у взаєминах “самоврядування – адміністрація”, якими якостями має володіти сучасний лідер та з якими труднощами на своєму шляху зіткнувся перший Студпардамент, для того, щоб створити те, що ми маємо сьогодні.

На форум також завітали поважні гості в особі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань В’ячеслава Кириленка, який має безспосердній зв’язок із Студентським парламентом КНУ. Пані міністр зауважила, що сьогоднішні лідери студентського самоврядування мають всі шанси в майбутньому творити історію та впливати на політичні процеси нашої країни.

Перший день Національного студентського форуму завершився майстер-класом Михайла Винницького “Як не стати системним у системі освіти” та концертом у Мистецькому салоні.

Слід відзначити, що захід триватиме протягом трьох днів. Більше фотографій з першого дня форуму ви зможете знайти на нашій сторінці в Facebook.

Тисни на іконку Telegram, Facebook та Instagram, щоб підписатися на наші ресурси та не пропутити важливу та перевірену інформацію. З повагою до кожного студента, твій Студпарламент.

Comments are closed.