#CтуДайджест 12-18 Листопада

Довготривалі події

Турнір з настільного тенісу

Де: Гімнастична зала НСК
Коли: 9:30, 15:00, 15:00

13 листопада о 9.30 грають факультети: історичний, філософський, соціологіі, психологіі, інформаційних тeхнологіц та інститут журналістики. ,14 листопада о 15.00 грають факультeти: фізичний, хімічний, мeханіко-матeматичний, ІВТ, інститут філологіі, ННІ “Інститут гeологіі”. 15 листопада о 15.00 грають факультeти: eкономічний, юридичний, гeографічний, кібeрнeтики та комп’ютeрних систeм, ФРEКС, ІМВ, ННЦ“Інститут біологіі та мeдицини”.

З’явились питання? Звертайся до @Andrew_the_best

Що? Де? Коли?

Де: Червоний корпус, ауд буде вказана згодом
Коли: 12-14 листопада, 19:30

​​ У нас є дещо цікаве, що можна вам запропонувати! Бажаєте вдосконалити своє логічне мислення, вправність рук та вміння працювати в команді? Тоді мерщій реєструйте команду на черговий турнір з високоінтелектуальної та ерудованої гри «Що? Де? Коли?» від Науково товариства студентів! Незабутні емоції, компанійських дух та поживу для мозку ви здобудете там! Запитання будуть як на логіку та ерудицію здебільшого, так і на знання історичних фактів та постатей, тому буде цікаво! Кількість команд обмежена, тому встигніть зареєструватися, а від нас у свою чергу очікуйте призів та теплої атмосфери. Турнір відбуватиметься 12-14 листопада о 19:30. Аудиторія буде вказана згодом.
Команди повинні складатися із шістьох учасників (не враховуючи капітана)
А ті, хто поціновувач наших івентів та бажає бути просто в ролі глядача має шанс відправити свої запитання й на трьох матчах послухати, чи справилися команди з ними.
Питання надсилайте: @yesntsbot

Реєстрація тут

Digital Sheva Week

Де: Факультет інформаційних технологій, актова зала

З 12 по 16 листопада пройде найкрутіша IT-подія КНУ ім. Тараса Шевченка – Digital Sheva Week! Це 10 лекцій на 8 найцікавіших тем протягом тижня зі спікерами з найвідоміших IT-компаній, про яких ми вам зовсім скоро розповімо.

Що саме тебе очікує:
12.11 о 13:40 – Web Development
13.11 о 13:40 – Mobile Development та Cybersecurity
14.11 о 12:10 – Data Science
15.11 о 13:40 – Game Design та Software Engineering
16.11 о 12:10 – Career Development та Product Design

На цих лекціях ти дізнаєшся в подробицях про те, як стати крутим фахівцем та увійти у велику IT-гру. Докладнішу інформацію про кожну з тем ми надамо пізніше. Буде дуже цікаво! 

Усе, що тобі потрібно – лише заповнити форму за посиланням тут.
Усі лекції відбудуться в актовому залі Факультету інформаційних технологій. Кількість людей, які можуть завітати на подію обмежена, тому хутчіш реєструйся!

12 Листопада

Ерудит права

Де: Червоний корпус, ауд 340
Коли: 13:00

Ось уже кілька століть ходять чутки про надзвичайну інтуїцію і логіку, які допомагають юристові вирішувати заплутані кейси. Просто лускати їх як насіння.

Віриш, що то не просто легенди, а головне можеш це довести? Тоді наступний івент саме для тебе.

Для тих, хто не знає: «Ерудит права» – це не просто інтелектуальна гра, яка щороку проводиться на юридичному факультеті КНУ ім. Шевченка, а й твій РЕАЛЬНИЙ шанс цікаво провести час і показати всім, хто тут справжній знавець тонкощів професії.

Отож, збирай свою зіркову шестірку, заповнюй гугл-форму і ви у грі.

Чекаємо на тебе вже 12 листопада о 13:00 у аудиторії 340
І нехай переможе найсильніший!

13 Листопада

Лекція "Як знайти унікальну ідею та створити стартап в Україні"

Де: ФРЕКС, 3 поверх
Коли: 15:40

Де ховаються вони, унікальні ідеї?
Коли доходить справа до пошуку ідей для створення чогось нового або вирішення певних проблем, ми ладні аби надихнутися, наприклад, відправитися у подорож або днями сидіти наодинці довго думаючи, читаючи літературу, яка б підштовхнула нас до того самого відкриття, але не завжди такі варіанти дають позитивні результати.
Але де ж тоді нам їх шукати?
Відповідь на це питання нам дасть Юрій Заремба, один із засновників українського стартапу AXDRAFT – веб-платформи, яка простим способом допомагає створювати ідеальні юридичні документи.
Ідеї лежать на поверхні. Зовсім поруч.
Може після цієї зустрічі хтось з Вас поповнить український ринок стартапів.
Ми вважаємо, що можливість такого результату висока, чому б не перевірити це?
Вже чекаємо на Вас!

Незвичайні ракети; Жити або не жити? Вакцинація в дії

Де: ФРЕКС, 3 поверх
Коли: 18:00

Як і обіцяли – наш новий івент уже в цей вівторок! Чекаєте? Ми – дуже!
Адже це буде зовсім інший формат – лекції від студентів, які уже не можуть тримати у собі те, що знають.
Отже нашим першим лектором буде студент НАУ – Іван Ободовський. Він розкриє нам усі таємниці ракетобудування в темі “Незвичайні ракети”. Невеликий спойлер: після лекції ми точно будемо готові летіти разом з Ілоном куди завгодно.
Уже мрієш підкорити червону планету? Відомо, що космонавти повинні бути ідеально здоровими. Найкращий шлях для підтримання здоров’я не висоті протягом усього життя – вчасна вакцинація. Згоден, чи хочеш посперичатися ? В будь-якому випадку не пропусти доповідь нашого другого лектора – студентки біологічного факультету КНУ, Софії Фединяк. Тут ви дізнаєтеся вже про силу нашого імунітету і те чи потрібна йому допомога від нас. Софія розкриє тему “Жити чи не жити? Ванцинація в дії”.

14 Листопада

Лекція “Breaking IELTS myths”

Де: Червоний корпус, ауд уточнюється
Коли: 18:00

Треба вміти складати іспити. Тим паче, якщо вони міжнародні. Оскільки іноді просто знання з мови недостатньо, Студпарламент запросив Brendan Halligan розказати про те, що саме важливо для тесту IELTS.

екція англійською для зареєстрованих — твої +1 до  впевненості на тестуванні.

Перезапуск турніру з Mortal Kombat

Де: ко. Вадима Гетьмана, 10/37, студия “Game Inn”;
Коли: 16:00

Департамент спорту та кіберспорту вибачається за несподівані зміни та знову запрошує всіх бажаючих долучитись до другого чемпіонату з культової гри Mortal Kombat.

Якщо тобі подобаються файтинги або відеоігри загалом, ти любиш змагатися і доводити свою майстерність, або просто хочеш відчути дух кіберспортивного івенту — приходь до плейзони GameInn (вул. Вадима Гетьмана, 10) 14 листопада о 16:00.

На тебе чекає боротьба, адреналін і купа нових знайомств. Більше того, у всіх гравців та глядачів є шанс здобути приємні призи та незабутні враження.

Вартість участі — 50 грн. 
Вартість входу для глядачів — 25 грн. 

 Зареєструватися можна за посиланням тут.

З питаннями звертатися до @Hckdbrd.

It Scales Until It Doesn't

Де: Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, читалка
Коли: 14:30

We are used to thinking that “high-load” means distributed systems, computing power, and application and kernel profiling. But sometimes you can’t simply scale your cluster. Maybe your data structures don’t fit in the server memory. Maybe you need single-digit millisecond latency. Maybe the cost is too high. Or your server is a … mobile phone.

In this talk, we will show how we overcame these blockers for one legendary project our team worked on for years (and is still working on). Starting from a blank whiteboard, we will explore popular and lesser-known algorithms, data structures, AWS virtualization, Java profiling, and even a small portion of disassembled C++.

Якщо ти це прочитав та зрозумів про що буде йти мова, тоді тобі точно сюди. Увага! Мова лекції – англійська

16 Листопада

Еко як бренд

Де: Червоний корпус, ауд 204
Коли: 17:00

Курс лекцій ЕКО – ЯК БРЕНД

Що таке eco-friendly?
Що таке свідоме споживання, і чому це важливо?
Сортувати сміття і заробляти на цьому?
Екологія – це не лише про сміття та глобальне потепління?

Зареєструватись можна тут.

Нові ролі в Digital світі

Де: ФРЕКС, 3 поверх
Коли: 14:00

Кожен, хто працює чи працював з ІТ проектами, чув про чимало різних методологій розробки й запуску.
Використовуючи методологію Agile можна уникнути багатьох небажаних помилок. Вона дозволяє замовнику впливати на розробку, а фахівцям коректувати свою роботу і не виконувати зайвого.

16 листопада о 14:00 фахівець академії ДТЕК, лідера корпоративної освіти в Україні, розкаже як підвищити якість web-продукту, прискорити розробку та мінімізувати ризики.

Нумо, з нами розбиратися в принципах, практиках і термінологіях Agile.

17 Листопада

Історичний фестиваль LEGIO HISTORICA

Де: Червоний корпус
Коли: 10:00

За цей рік він став звичною річчю, традицією і просто брендом – усі помітні науковці, громадські активісти, діячі культури та студенти, які займаються популяризацією історії, пару разів на рік збираються у Червоному. 


Цього року усе буде як завжди,але разом із тим – ні. Традиційно – десятки лекцій, презентацій, майстеркласів, виступів реконструкторів, книжковий ярмарок. Авангардно – несподівані тематичні локації, гості, нові партнери, молодіжні інціативи в сфері публічної історії і…музика! Саме так! Цей фестиваль покаже вам історію в усьому її різноманітті, продемонструє найкращі сторони нашого цеху. І “Вечірній істфак” стає головним інформаційним ресурсом “Legio” в Telegram.

Тож долучайтесь – займайтесь цікавою історією та стійте у перших рядах!

Comments are closed.