#стуДайжест 10 – 16 грудня

10 грудня

Зустріч Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом

Де: Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.

Коли: 10 грудня, 14:00

Формат та тема: Лекція «Права людини: досвід Бельгії»

Реєстація обов’язкова

Що спадає вам на думку, коли ви чуєте про Бельгію? 🇧🇪 Смачні бельгійські вафлі, славетний шоколад чи один з найбільших алмазних ринків у світі?

 Якщо ви студент-міжнародник, то на думку, мабуть, спадає Брюссель в усій його значущості. Центр бурхливого міжнародного життя: саме тут розташовані штаб-квартири ЄС, офіс НАТО та секретаріат країн Бенілюксу.

 А ще нещодавно до України прибув новий Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії, Пан Алекс Ленартс. Із ним політико-дипломатичний клуб Амбасадор вже встиг познайомитися і запросити до Інституту міжнародних відносин. Пан Ленартс запропонував провести для студентів лекцію та розповісти про ситуацію з правами людини у Бельгії. Можливо саме ця зустріч надихне вас на нові ідеї та проекти, що будуть корисними для України

А тим часом проект Ambassador Edu Lab вже готує для вас дещо цікаве для підготовки до зустрічі. Лишилося лише зареєструватися і чекати понеділка😉

 

12 грудня

Виступ народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Веснянка"

Де: Дзеркальна зала Червоного корпусу​​

Коли: 17:30

Яке українське гуляння може обійтися без запальних танців? Наші добрі друзі народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка» точно не дасть вам засумувати! Лауреати міжнародних та держаних конкурсів вже закохали півсвіту в українські народні танці. Не упустіть змогу подивитись на захоплюючий виступ, який вже бачили у Фінляндії, Туреччині, Італії, Хорватії та Франції. А ти ще й досі не знайомий з творчістю цього неймовірного колективу? Тоді тобі точно треба завітати до нас! 

 

Вечорниці на Андрія

Де:Червоний корпус

Коли:17:30

Кожна людина має допитливу натуру, а дівчата тим більше. З давніх давен в українській культурі усталилась традиція гадань на Андрївські вечорниці. Метою більшості гадань було дізнатись ім‘я свого нареченого або рід його занять.
Ми раді повідомити, що таку змогу матимете і Ви. Наші досвічені гадалки Яна Романів та Христина Романовська відкриють вам двері у майбутнє. Окрім традиційних способів гадань ви дізнаєтесь, як адаптувати старовинні гадання під сучасність, як гадати у домашніх умовах, отримаєте цікаві історичні довідки та обов‘язково дізнаєтесь ім‘я свого нареченого! Вже заінтриговані? Тоді приходьте і зазирніть у майбутнє.

13 грудня

Лекція про права студентів

Де: Червоний корпус,ауд 200

Коли: 14:00

Хочеш поліпшити умови свої тяжких студентських буднів? Якщо так, то запрошуємо тебе на лекцію про права студентів, про твої права!
Ти точно не пошкодуєш про витрачений час!

Андріївські вечорниці в Інституті філології

Де:Хол інституту філології

Коли:15:00

Ви ще не знаєте, що таке Андріївські вечорниці?
Це ж найпопулярніша (після Шевченківських читань) подія в Інституті філології!
Калита, співи, танці, ворожіння – тільки в цей день. Не проґавте!

14 грудня

Екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас

Коли: 14 грудня, початок екскурсії о 15.00.
Куди їхати: фабрика знаходиться в Київській області (смт. Клавдієво-Тарасово). Збір групи відбудеться на платформі станції метро Академмістечко о 13:30, звідти ми доїдемо до фабрики на громадському транспорті.
Скільки коштує: Вартість екскурсії – 40 гривень. Проїзд оплачується окремо і не входить у вартість екскурсії. Ціна маршрутного таксі: близько 15 гривень.
Група: кількість людей, що може потрапити на екскурсію – 20 осіб. Тому поїдуть ті, хто встигне зареєструватись першим🏁

Свято наближається.Саме ці слова чекаємо ми кожного року. Дорослі та діти завжди з нетерпінням очікують на Новий рік, з якимось невимовно радісним та казковим передчуттям.
Студентський парламент географічного факультету, знає як подарувати новорічний настрій 
Тому вже скоро відбудеться екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас 

Детальніше про Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас ти можеш прочитати на сайті.

Маєш питання? Напиши і дізнайся всі подробиці нашої поїздки.

Хочеш поїхати?Тоді напиши нашому боту і”хочу на фабрику іграшок”  та додай трохи інформації про себе: ПІБ,номер телефону,групу,курс,посилання на свою сторінку в телеграмі.

Comments are closed.