Студкуратор

Студкуратор – це проект від Студентського парламенту Університету (СПУ), створений для наших першокурсників. Це люди, які допомагають новеньким адаптуватися до студентства, дізнатися особливості життя в гуртожитку та університеті.

Як студент стає студкуратором?

Студкураторів обирають серед студентів-активістів, які знають усе про тонкощі твоєї спеціальності. Ці люди проходять спеціальний курс, який стосується роботи з першокурсниками та беруть участь у тренінгах із психології. Ми відбираємо найдосвідченіших та найбільш вмотивованих.

Яким чином ти побачиш свого студкуратора? 

Ми маємо надію, що зараз ти є учасником чату для абітурієнтів свого факультету/інституту. Після того, як закінчиться вступна кампанія, студкуратори сформують чати для твоєї академічної групи і тут почнеться найцікавіше.

Що робить студкуратор?

Допоможе, навчить, підтримає!

Для кожного з нас, без перебільшення, студкуратор був і мамою, і другом, і вчителем, і просто тією людиною, з якою можна тепло поговорити за смачним горнятком кави. Іноді студкуратори можуть передати вам навчальні матеріали, за якими вони готувалися, коли були на першому курсі, розповісти про специфіку викладання у деяких професорів. Окрім того, студкуратор буде для тебе тією людиною, котра відкриє тобі родину студентського самоврядування на рівні факультету/інституту і Університету.

Слідкуй за новинами на ресурсах для абітурієнтів, та вже час вливатися в КНУ-інфопростір

Долучайся. Незабаром ми дамо контакти твоїх студкураторів, які вже чекають на тебе.

Comments are closed.