Назад в 50-ті або Стиляги тайм

Соціальний департамент знову організував благодійну вечірку для допомоги Кмитівській школі-інтернату. І на цей раз у СК “Планета” відбулася неймовірна Стиляги паті. Тематичний вечір такого формату організатори влаштовують не вперше. Тому намагалися зробили його максимально крутим, і їм це вдалося!

Але що особливого там було?

Ну…по-перше, це танці. Багато танців! Ще з самого початку ведучі пояснили, хто такі стиляги, увімкнувши відео та запросивши учасників відтворити той драйв. Так розпочався вечір джазу, фанку та рок-н-ролу, який просто змусив кожного поринути в атмосферу справжніх стиляг. А вони як відомо, влаштовували надзвичайні вечірки та просто обожнювали бугі-вугі.

Біля входу була спеціальна селфі-зона, де кожен міг зробити круту фоточку і прикріпити до дошки хештег #стилягитайм. Цим він показував, що це час забути про проблеми та веселитися на повну!

Танці вимагають багато енергії, тому всі охочі могли підкріпитися чаєм з солодощами, відвідавши зону смаколиків. А на особливо голодних гостей чекали…бургери! Але tea-time тривав не довго, бо попереду було ще чимало розваг!

Чудово, що майже всі дотримались «дрес-коду» і прийшли в яскравих образах, які можна було гармонійно доповнити, долучившись до майстер класів. Так, дівчата мали гарну можливість навчитися робити мейки та зачіски в стилі 50-тих! Перевтілення, експерименти, що завгодно, аби тільки бути #настилі.

До того ж, ведучі влаштували різноманітні танцювальні конкурси. Зокрема цікавим був лімбо – ковбойський танець-гра, у якій треба проходити під заздалегідь встановленої планкою. Хоча на перший погляд завдання не складне, але з кожним разом межа опускалася все нижче, а учасників, які наважувалися її перетнути ставало все менше. Найсміливіші фіналісти отримали смачні призи та подарункові браслети «добродії».   

Також дівчатам запропонували зізнатися в коханні… Університету! І страшно, і лячно, але як тільки вони брали до рук мікрофон, то вражали оригінальністю. Памфлети в бік Шеви летіли з неймовірною швидкістю.

Ось така атмосфера вирувала 29 листопада у СК Планеті. І хоча сесія не за горами – розважатися також треба встигати. Тому не пропусти останні гарячі івенти цього року!

Comments are closed.