The King of KNU 2018

Так, так, так, ось воно! Найочікуваніша та найграндіозніша  подія цього року вже чекає, щоб ти про неї дізнався все! Цього року Король КНУ перевершив всі дівочі мрії. 13 красенів на одній сцені. І кожен змагався не тільки за корону, але й за твою увагу. Того вечора «Bel étage» розривався від оплесків, а настрій був на позначці «дуже гаряче». Отже, як воно було?..

По-перше, всіх глядачів трошки змусили чекати на вулиці через несправність техніки. Але ж яке шоу без невеличких проблем? Хоча це було варте того, адже ведучими події стали Антон Скуратов з команди «Вот эти парни» та учасниця Голосу КНУ Юлія Овчиннікова. Проте це ще не все! Знаєте, хто був одним з членів журі? (Тут має бути секундна пауза, щоб не загубилась епічність моменту). Богдан Шелудяк – один з головних акторів серіаліті «Київ вдень та вночі», а ще блогер, модель і бізнесмен Андрій Трушковський! Думаємо, ви вже почали трішечки жаліти, якщо не прийшли на Короля. Перші дефіле хлопців були неймовірним і, та кожне – безпрецедентними! Богдан Заверуха пускав у глядачів троянди із лука, які розсипались у повітрі на пелюстки, зі списа Микити Кобильчука виривались фонтани іскр, а Максим Назаров був перед нами в образі Big Russian Boss’a.Далі на нас чекав дуже гарячий танець від королів у білих сорочках. Можемо сказати, що то було ВАУ: дівчата зацінили, деяким з них в кінці навіть дістались троянди від юнаків, а всі присутні хлопці в клубі почали заздрити учасникам.

І поки готувався наступний вихід на сцену, ведучі розважали глядачів, як могли. Першим конкурсом був танцювальний батл між двома сторонами залу. На сцену запросили хлопця і дівчину, і перемогу отримував той, чия сторона синхронніше станцювала. З очевидною перевагою переможцем стала дівчина!

Другим, та не менш видовищним, був танець з масками і ляльководом, як у фільмі «Крок вперед 4». Цікаво, скільки нервів пішло в хореографа на цей танець? Тут вже кожен з хлопців міг показати свої танцювальні здібності та харизму сповна, адже кожен по черзі вставав і, танцюючи, знімав маску. Під час виступу Богдан Хомич та Веніамін Проскура вражали зал своїми професіональними рухами та віддачею.

Другим конкурсом-очікуванням був а-ля стенд-ап. Ведучий кликав одного із глядачів на сцену та ставив питання, і той мав швидко та смішно на них відповідати. Якщо ж він затримувався чи говорив не жартами, то Антон Скуратов отримував ляпаса. Мабуть, саме ляпаси були найсмішнішою частиною того стенд-апу.

Нарешті дійшла черга до талантів! Всі знали, що королі дуже талановиті, але не настільки ж! Першим збудив зал своїми рухами Олег Петрокушин. За ним був Богдан Хомич із танцем, у якому він намагався створити ідеальну дівчину. А ось Тегран Степанян здивував публіку національним вірменським танцем! Додав різноманітності своїм виступом Максим Назаров, який виконав пісню Кармен «Сан-Франциско», і Богдан Журило з віршем Сергія Єсєніна. Веніамін Проскура підкорив нас своїм гімнастичним виступом, який хоч і не був довгим, проте сто відсотків запам’ятався. Що ж до Вячеслава Макотовчука, то хлопець підкоряв своїм вокалом та вальсом.

За ним продемонстрував свої співочі здібності Олександр Примаков. А ось Микита Кобильчук зробив неймовірно світове шоу разом із своєю командою! Данііл Лященко не дарма став філософом, адже у своєму виступі він роздумував про те, що ж він та всі ми можемо дати світу. Трішки розвеселив цю серйозну атмосферу Сергій Школьний стенд-апом про своє дитинство. А в кінці хлопець подякував своїй мамі і подарував їй квіти (Awwww!). А Богдан Заверуха своїм танцювальним номером змусив глядачів затамувати подих. І завершив цей конкурс Євген Готовищков, який створив дуже смішне відео (то потрібно було бачити, ще той «трешак») і трішки розповів нам про своє життя.

Ну і, звичайно, не без дефіле. Розкішні хлопці у розкішних костюмах – ось запорука успішного заходу. А якщо ще й тема виходу « Kingsman» – то взагалі «ох і ах». Всі виходили неймовірно крутими агентами, з купою грошей та зброєю, небезпечність у той момент просто зашкалювала. Одночасно з тим почалося голосування за приз глядацьких симпатій. І якщо глядачі не вирішили, за кого голосувати після відео-інтерв’ю хлопців (https://www.youtube.com/watch?v=pRFgzDNKe8Y), то у той момент всі вже знали, хто буде їхнім фаворитом.

На завершення нас не те що вразили нереально крутим танцем, а підкорили та змусили хотіти танцювати всю ніч. «Цвет настроения синий», «мокренькая кисонька» – здається, то улюблена музика натовпу. Проте їм точно далеко до «НОН СТОП». Усі, без винятків, відірвались від своїх сматфонів і думок, щоб насолодитися цим моментом задоволення і драйву. Як би це повторити ще раз?

Ось і та частина статті, заради якої ви взагалі ії відкрили. Після того, як учасники висловили всі свою подяку, були оголошені результати. Готові їх дізнатись? Отже, ІІ віце-королем став Богдан Хомич, з факультету кібернетики, він же і отримав приз глядацьких симпатій (ох, не дарма). Віце-королем став Микита Кобильчук, факультет інформаційних технологій. Іііі … Королем КНУ 2018 став Богдан Заверуха, механіко-математичний факультет! Оплески та крики не вщухали ще дуже довго. Микита Кобильчук відкоментував: «Не ожидал, что будет такая сильная поддержка. А вообще – круто, очень круто!». Богдан Хомич дуже задоволений тим, що отримав 2 призи і сказав, що «мероприятие очень крутое и эмоции классные, но дважды их испытать – я бы подумал». А ось щодо переможця, то після оголошення рішення він просто «расслабился». Сподіваємось, що всі задоволені результатом (я – точно), і думаємо, весь університет довго буде згадувати 11 травня.