Тиждень факультету соціології очима соціолога (як неочікувано!)

Цей тиждень був насичений подіями, знайомствами, смаколиками та ламповою атмосферою, адже він був присвячений факультету соціології. Щодня відбувалися захопливі, не схожі одне на одного дійства. Мабуть, якщо оглядатися за кожним з них, може запаморочитися голова. Тому будь обережнішим, читаючи цю статтю, адже серед побічних ефектів такі: гарний настрій, перехоплення дихання, різке збільшення вмісту позитивних емоцій в крові, пониження соціального тиску.

Отож, у понеділок відбувся цікавенький кіноклуб: ми дивилися фільм “Експериментатор”, який викладачі рекомендують для перегляду студентам-соціологам. В основі сюжету — знаменитий соціально-психологічний експеримент професора Стенлі Мілгрема, який досліджував, наскільки люди здатні завдавати болю і страждань іншим, якщо останні мають їм підпорядковуватися.

Вівторок здивував і порадував кулінарною ярмаркою. Студентки факультету не тільки вміють складати опитувальники й аналізувати суспільні девіації, а й готувати дуже смачні десерти. Головною приправою стала мета заходу — отримані кошти витратять на розвиток факультету. Так, нехай це краплина в морі, але запал дівчат приємно вражає. Від куштування “Баунті” домашнього приготування та пирогів з найрізноманітнішими начинками не змогли втриматися навіть дівчата, що завзято готуються до літа. Ох же ж ці неперевершені солодощі!

Середа пронеслася для студентів усіх курсів мозковим штурмом. Інтелектуальна битва “Що? Де? Коли?” об’єднала і дебютантів, і досвідчених гравців. До самої ночі студенти змагалися за звання найерудованішої команди, однак переможцями стали всі, бо атмосфера командного духу, багатство цікавих фактів, невимушена і дружня атмосфера —  найкращі призи. Чи знали ви, що можна рекламувати за допомогою стручка гороху або кнопки калькулятора? Імена героїв якої відомої казки в білоруському перекладі звучать, наче назви нових пісень групи Rammstein? Що спільного між пінгвіном, Дарвіном і одним з обласних центрів України? А ми тепер знаємо 😉

Незвичний квест чекав на нас у четвер. У корпусі члени Студпарламенту заховали наліпки із зображенням гербу факультету, щоб студенти за покликом серця могли їх відшукати в найнеочікуваніших місцях. На переможницю чекав приз — чашка з цим самим зображенням, аби чай та кава були ще смачнішими. Як же цей подарунок може допомогти розширювати мережу соціальних зв’язків? Щоб відповісти на це питання, увімкни свою соціологічну уяву! 😉 (Так-так, вона існує, і це не те, про що ви зараз подумали).

Нарешті п’ятниця — день, коли пари здаються трохи довшими, аніж зазвичай, погода теплішою, а івенти атмосфернішими. Саме тому ми відпочивали душею разом зі студентами з інших факультетів на музичному акустичному вечорі Freedom Night. Пальці музикантів торкалися струн гітари, а голоси виконавців — струн душі. Смаколики, сік, чай — усе до ваших послуг. Доброзичлива невимушена атмосфера наповнювала легені під час кожного вдиху, адже це – Ніч Свободи: грай, співай, дихай вільно разом з нами на факультеті соціології. Долучайся, you are welcome!

Текст: Аліна Майорова

Коректор: Уляна Ліщук

Фото: Юлія Жлуктенко

Comments are closed.