УТЕПЛЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ НА ВДНГ

  • Грудень 16th, 2017
  • Всі
  • 0 Comments
  • Dovhal Kateryna

2018 рік обіцяє бути гарячим, адже на КНУ чекає низка кардинальних змін.

Окрім анонсованого створення власної університетської клініки, де студенти КНУ зможуть отримувати більш якісне обслуговування (http://sp.knu.ua/policlinika/), на 2018 рік заплановано утеплення навчальних корпусів на ВДНГ.

Ні, це не передвиборчі обіцянки можновладців, а справжня #КНУперемога, на яку так довго чекали. Ще в грудні 2015 року Університет розробив проект утеплення корпусів факультету кібернетики, факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) та механіко-математичного факультету фахівцям Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА). Фінансування проекту планувалося здійснити за рахунок «зелених» інвестицій у рамках Кіотського протоколу.

Кіотський протокол — це додатковий документ до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Він фіксує домовленість між країнами про необхідність скорочення викидів парникових газів, що викликають глобальне потепління. Згідно з Протоколом, кожна держава отримує певні квоти на викид у атмосферу шкідливих газів. Невикористані ліміти держава може «продати» тим державам, що перевищують свої квоти. Таким чином країни, що розвиваються, отримують «зелені» інвестиції. Оскільки Україна викидає менше за встановлену для неї норму, коштом Іспанії (яка систематично перевищує допустиму кількість шкідливих викидів у повітря) можливо буде здійснити енергоефективну модернізацію навчальних корпусів на Глушкова.

Проект передбачає не лише утеплення стін, а й встановлення систем розумного управління теплом, світлом і кондиціонуванням у корпусах факультету кібернетики, ФРЕКС та механіко-математичного факультетів.

15.12.17. на Конференції трудового колективу Університету ректор Л.В. Губерський повідомив, що всі процедури проходження конкурсу на отримання фінансування на проект утеплення завершилися успішно.

У 2018 фінансовому році Університет отримає 150 млн гривень (!) на утеплення корпусів на ВДНГ.

Питання температурного режиму на ВДНГ є вкрай важливою темою для студентів, тому Студпарламент прикладе всі зусилля, щоб висвітлювати та контролювати процес утеплення цих корпусів.

ТЕПЛУ НА ВДНГ БУТИ

Comments are closed.