У компанії Влада Фісуна

Хотів би брати інтерв’ю як Ларрі Кінг, Володимир Познер, Влад Фісун або хоча б як Юрій Дудь? Не розумієш взагалі, що це за звір такий – інтерв’ю, і як до нього підступитися? Тоді ти пропустив дещо особливе. Але це не привід сумувати, бо твій СПУ, як завжди, занотував найцікавіше.

У середу 17 жовтня до Червоного вже вдруге завітав Влад Фісун. Так-так, той самий  креативний директор музичного фестивалю Atlas Weekend. Крім того, Влад дуже крутий український журналіст, радіоведучий та ді-джей. Має досвід роботи головним редактором у журналі Афіша, Edipresse Ukraine, Viva!, “Бурда Україна”, а також Playboy. І скажемо вам по секрету, він навіть брав інтерв’ю у Павла Зіброва!

Через незручний час не всі охочі змогли відвідати івент, але у невеликій компанії майбутніх журналістів було навіть затишніше.

Влад Фісун розповів нам про тих, кого вважає гуру у сфері журналістики, поділився лайфхаками, як професійно та безболісно взяти інтерв’ю у будь-кого, та відкрив секрет, як зібрати на своєму балконі найцікавіших музикантів країни.

Найбільше запам’яталися пункти: «уявна матуся» (уяви собі, що ти розмовляєш з матусею, вживай поменше неологізмів та використовуй доречний сленг, щоб навіть вона зрозуміла, про що йде мова) та «бесіда попутника» (уяви, що ти разом із людиною, в якої ти береш інтерв‘ю, їдеш в одному купе, і за цей час ви можете роззнайомитися та відверто поспілкуватися, або мовчати та відчувати незручність. Зроби так, щоб було комфортно).

Крім того, студентки, що завітали на лекцію, дізналися історію створення онлайн радіо Аристократи, частиною якого є авторське шоу Влада Фісуна «Великий Фісун». Гостями Влада були ТНМК, Бумбокс, YUKO, Один в каное, Луна, Pianoбой, ONUKA та інші українські й іноземні музиканти.

Загалом це була лекція, на яку безперечно не шкода витратити годину свого часу та дізнатися щось корисне від професіонала своєї справи.

Якщо не потрапив цього разу, не засмучуйся. Пташка нам наспівала, що це не остання лекція Влада у КНУ ім. Т. Шевченка. Тому слідкуй за дайджестом!

Comments are closed.