ZAпуск

19 вересня ZAпуск відчинив двері до Днів Університету. На заході студенти мали можливість ознайомитися з департаментами СПУ, а також дізнатися більше про студентську ініціативу Ш-ТБ. За бажанням можна було долучитися до будь-якої з організацій, а то й до всіх одразу(це якщо ви ну дуууже стійкі).

Організатори постаралися зробити все можливе, аби показати, що це цікава праця й що в кожному з департаментів для вас трудяться яскраві та креативні особистості. Саме ці люди відповідали на кожне запитання, що цікавило студентів, та допомогли зрозуміти, чим кожен з них хоче займатись у стінах рідного університету.

Усіх, хто теплим осіннім вечором прийшли на цей затишний івент, розважали на найвищому рівні. Ми мали можливість вдосталь посміятися із Золотим Серфером (переможцем “КВК-2017”), пофотографуватися у фотозоні, перевірити свою спритність при знайомстві зі спортдепартаментом. Також насолодитися неймовірною та натхненною живою музикою у виконанні  Олени Какаранзе, Дарини Константінової, Софії Федорчук, Дарії Коломієць, Ігора Шевченка, Андрія Оранського, Євгенія Тригуба, Олександра Слободяна та фантастичного рок-гурту з їх каверами та авторськими піснями.  Щохвилини в яскравих ліхтарях все яскравіше віддзеркалювалася атмосфера свята й навіть легенький дощик не злякав нас (хіба студентів хоч щось лякає?).


Проте всі ми знаємо, що більшість прийшла й для того, щоб поїсти смаколиків (перші тижні життя в гуртожитку після цілого літа вдома даються складно). Безкоштовна їжа для студента – як котику сметанка. Окрім тарілок з печивом та цукерками на кожному столику був іще тортик із зображенням головного корпусу Університету. Такий оригінальний десерт заполонив серця та шлунки всіх присутніх.
Це був дуже атмосферний, яскравий, а головне – інформативний вечір!

Автор: Віта Кравець

Коректор: Юлія Кузьменко

Фотограф: Ольга Дворова

 

Comments are closed.