#СПУгайд: ЗНО для магістратури. Інфографіка, посилання, все про ЄВІ та ЄФВВ

ЩО ТАКЕ ЗНО ДЛЯ МАГІСТРАТУРИ?

Це єдині вступні випробування, які проводяться за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч будуть складати такі іспити:

 • ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, або німецької, або французької, або іспанської);
 • ЄФВВ – єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

ХТО СКЛАДАТИМЕ ЗНО?

ЄВІ (він же – «ЗНО з іноземної»):

 • 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»);
 • 05 «Соціальні та поведінкові науки»;
 • 06 «Журналістика»;
 • 081 «Право»;
 • 24 «Сфера обслуговування»;
 • 29 «Міжнародні відносини» (включно з 293 «Міжнародне право»).

ЄФВВ («ЗНО з фаху»):

 • 081 «Право»;
 • 293 «Міжнародне право». 

 

 ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ:
ЩО ТА КОЛИ РОБИТИ?

КРОК 1: РЕЄСТРАЦІЯ.

Реєстрацію на ЗНО (ЄВІ та ЄФВВ) здійснюватиме приймальна комісія ВНЗ із 14 травня по 5 червня. Про Приймальну комісію КНУ всю необхідну інформацію можна знайти на http://vstup.univ.kiev.ua. Для реєстрації необхідні такі документи:

 1. Для 4-го курсу ОС “Бакалавр”: паспорт, студентський квиток, довідка про навчання. Довідку брати не потрібно, її передадуть методисти операторам Приймальної комісії.
 2. Для випускників минулих років: паспорт, диплом бакалавра. 

Є також певні особливості для тих абітурієнтів, які вступатимуть за перехресним вступом – тобто змінюватимуть спеціальність. Таким вступникам для того, щоб бути допущеним до ЄВІ чи ЄФВВ, треба пройти додаткове фахове випробування, яке проводить виш. Воно відбуватиметься між 14 та 31 травня.

КРОК 2: ВДОМА.

Під час реєстрації вам мають видати реєстраційний листок. Номер цього листка та зазначений пін-код треба ввести на https://zno.testportal.com.ua/master/login (“Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”). Саме тут ми відслідковуємо інформацію про тестування. Зокрема, за 3 тижні до початку випробувань буде розміщено інформацію про пункт тестування, де учасник його складати. Там же можна буде сформувати та роздрукувати запрошення-перепустку до пункту тестування. На цих сторінках будуть опубліковані результати іспитів.

Також зауважимо, що ти можеш складати іспит у будь-якому місті. Не обов’язково обирати те місто, у якому знаходиться університет, до якого ти плануєш вступати. Робота пунктів тестування нічим не відрізнятиметься від роботи таких пунктів під час основного ЗНО (такого, як ти складав для вступу на бакалаврат). Їх створюватимуть в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), Києві, Слов’янську і Маріуполі, Сєверодонецьку. Кожен учасник під час реєстрації може вільно обрати місто, в якому складатиме тестування.

КРОК 3: ІСПИТ.

Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня. Процедура іспиту розпочнеться о 10:00, однак зауважте, що допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Для входу до пункту тестування учасник має показати:

 • екзаменаційний листок;
 • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
 • запрошення-перепустку.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Для певних категорій вступників може бути організована друга сесія єдиного фахового вступного випробування. Детальніше про це читай на сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/zno-dlya-magistriv/.

Про особливості ЄВІ та ЄВФФ, їх програми, складові частини, приклади тестів та корисні посилання читай нижче.

КРОК 4: РЕЗУЛЬТАТИ.

Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення. Результати другої сесії  будуть оголошені не пізніше 10 календарних днів.

Виникли сумніви щодо правильності результатів? Маєш право протягом 3-х календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву до УЦОЯО. Їх розгляд здійснюється апеляційною комісією протягом 3-х робочих днів із моменту отримання. Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії буде розміщена на сайті http://testportal.gov.uaЗа результатами розгляду заяви комісія може ухвалити одне з таких рішень:

 • відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується);
 • задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).

У разі задоволення заяви щодо результатів може бути ухвалено одне з таких рішень:

 • про відновлення результату зовнішнього оцінювання (у тому випадку, якщо попередньо результат було анульовано);
 • про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником вступного випробування.

 

МАСТ-ХЕВ ПОСИЛАННЯ, ЩОБ СКЛАСТИ ЄВІ ТА ЄФВВ

1.Сайт Українського центру оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua/. Так-так, це той самий УЦОЯО, який ми всі дуже полюбили ще з часів вступу на 1-й курс бакалаврату.

2. Сайт Міністерства освіти і науки України, зокрема радимо розділ «Питання-відповідь», щоб уникнути зайвих сумнівів.

3. Сайт Приймальної комісії Університету: http://vstup.univ.kiev.ua/news/78. До речі, там також можна почитати відповіді на найтиповіші запитання.

4. Цьогорічні правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зокрема нас цікавлять сторінки 63 – 100, де йдеться про магістратуру.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕСТИ

ВСЕ ПРО ЄВІ

ЄВІ = єдиний вступний іспит з іноземної мови («ЗНО з іноземної). 
Реєстрація: з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Які мови можна обрати?
 • англійська;
 • німецька;
 • французька;
 • іспанська.
Складові частини тесту:
 • «Читання»;
 • «Використання мови». 

Складові «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух» застосовуватись у тесті для магістратури не будуть.

Яким буде тест?

Тестові завдання укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійськанімецькафранцузькаіспанська), за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Структура, час виконання тестів з англійськоїнімецькоїфранцузької та іспанської мовкількість і форми завдань, уключених до предметних тестів, схеми нарахування балів за їх виконання зазначено в Загальних характеристиках предметних тестів ЄВІ для вступу в 2018 році на навчання для здобуття ступеня магістра. Зі схемами нарахування балів за виконання завдань єдиного вступного іспиту з англійської, іспанської, німецької та французької мов можна ознайомитися за покликанням.

ВСЕ ПРО ЄФВВ

ЄФВВ = єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
Реєстрація: з 14 травня по 5 червня 2018 року.

Складові частини (блоки) тесту ЄФВВ:
 • тест загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК): аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення;
 • тест із права. Він включає 8 базових правничих дисциплін: конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини. Останні 2 дисципліни були включені в програму тесту цього року вперше.
Що буде в тесті?

Тестові завдання блоку “ТЗНПК” укладаються відповідно до цієї програми, а для блоку “Право” –  цієї.  А які матеріали використовувати для підготовки? На сайті МОН розміщено інформаційні матеріали 2017 року ТЗНПК, тесту з права та правильні відповіді, користуйтеся. 

Більше інформації щодо проведення ЄФВВ та ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти.

 

FAQ від Студпарламенту


Пам’ятаєте, ми робили гугл-форму для ваших запитань? Ми їх почитали та створили обіцяний FAQ. Не встиг поставити запитання? Пиши нам у бот у Телеграмі @spu_knu_bot.

Чи буде аудіювання та усна частина в тесті з іноземної?

ЄВІ складатиметься з двох частин: «Читання» та «Використання мови». Складових «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух» у тесті для магістратури не буде.

Чи всі випускники ОС «Бакалавр» мають складати ЗНО?

Ні, ЄВІ та ЄФВВ не є випускними іспитами. Їх мають складати тільки охочі вступати на ОС «Магістр» відповідних спеціальностей.

Можна використовувати сертифікат ЗНО для здобуття ступеня бакалаврів?

Результати тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов, отримані під час складання ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра  НЕ будуть зараховані як результати ЄВІ.

Чи мають вступники на спеціальність 035 «Філологія» складати ЗНО з другої іноземної мови?

Ні, ЄВІ складатимуть для вступу на магістратуру за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» крім спеціальності 035 «Філологія».

Де саме потрібно реєструватись на ЗНО? Де потрібно реєструватись на вступ до магістратури?  У якому корпусі, у якому кабінеті?

Вся інформація розміщена на сайті Приймальної комісії Університету: http://vstup.univ.kiev.ua/ .

Коли працює Приймальна комісія?

Порядок роботи Приймальної комісії такий:

 • з понеділка до п’ятниці – з 9:00 до 17:00;
 • у суботу – з 9:00 до 14:00.
 • 18 серпня – з 9:00 до 18:00.


Чи дійсні у поточному році результати єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2017 року?

Ні. У 2018 році при вступі до ЗВО будуть дійсні результати ЄФВВ та ЄВІ лише 2018 року.

 

Матеріал створено на основі інформації, розміщеної на сайтах МОН України й УЦОЯО, та у Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році.

Хочеш і надалі читати такі гайди та отримувати перевірену та актуальну інформацію? Долучайся до нас! Натисни на іконки ліворуч, щоб перейти на наш Телеграм-канал, Фейбук та Інстаграм-сторінку.

Comments are closed.